AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Izolues me Sfungjer Poshte deres

$ 10.45

In stock

Shirit izolues në pjesën e poshtme të derës. Eshte shume fleksibël për reduktimin e zhurmës,së erës poshtë deres si dhe ndaj insekteve.

SKU: 232-160 Categories: ,

Shirit izolues në pjesën e poshtme të derës. Eshte shume fleksibël për reduktimin e zhurmës,së erës poshtë deres si dhe ndaj insekteve.

Be the first to review “Izolues me Sfungjer Poshte deres”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu