fbpx

Jasteku Leg Ramp

L1,500.00L3,980.00 (-62%)

In stock

Mjeket gjithmone na keshillojne qe kur pushojme ti mbajme kembet lart me nje jastik, por jastiket e zakonshem nuk e bejne sic duhet kete pune. Ishpejti paraqet per ju Jastekun Leg Ramp. Ky jastik ndihmon me mire ne qarkullimin e gjakut, dhimbjet e trupit dhe po ashtu qetesimin e kembeve te anjtura. Me material te bute dhe qetesues. Po ashtu vjen me pompen per ta fryre. Perfekte per udhetime te gjata.

Compare
SKU: 493 Category: Tag:

Mjeket gjithmone na keshillojne qe kur pushojme ti mbajme kembet lart me nje jastik, por jastiket e zakonshem nuk e bejne sic duhet kete pune. Ishpejti paraqet per ju Jastekun Leg Ramp. Ky jastik ndihmon me mire ne qarkullimin e gjakut, dhimbjet e trupit dhe po ashtu qetesimin e kembeve te anjtura. Me material te bute dhe qetesues. Po ashtu vjen me pompen per ta fryre. Perfekte per udhetime te gjata.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu