AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kal Deti Me Muzike Dhe Drite

$ 20.33$ 40.65 (-50%)

In stock

Si te besh qe bebin ta zere gjumi per 5 minuta?!

Jepi ne dore kalin e detit me muzike dhe drita dhe garantojme qe bebi do fleje si engjell!

Dritat jane te buta, bebi luan duke aktivizuar muziken me tinguj te embel. Pas 5 minutash muzika fillon zbehet, dritat ulen dhe bebin e ze gjumi!

Te perdoret per moshen 0-3 vjec.
Mos e fut ne uje per ta lare, thjesht fshije me cope.
Drite Led

Si te besh qe bebin ta zere gjumi per 5 minuta?!

Jepi ne dore kalin e detit me muzike dhe drita dhe garantojme qe bebi do fleje si engjell!

Dritat jane te buta, bebi luan duke aktivizuar muziken me tinguj te embel. Pas 5 minutash muzika fillon zbehet, dritat ulen dhe bebin e ze gjumi!

Te perdoret per moshen 0-3 vjec.
Mos e fut ne uje per ta lare, thjesht fshije me cope.
Drite Led

 

Be the first to review “Kal Deti Me Muzike Dhe Drite”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu