AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kamere Spiune Cop Cam

$ 26.92$ 53.83 (-50%)

In stock

Kamere Spiune Cop Cam

Gjithmone mbani nje sy hapur, ne kete periudhe qe po kalojme ndonjehere videot jane
prova e vetme per nje krim ose per nje shqetesim.
Kamera Spiune Cop Cam eshte e duhura per ju,
vendoseni kudo dhe mban deri ne 24 ore.
Mund ta karikoni lehte me nje fishe usb + me nje super mikrofon qe regjistron gjithcka. Cfare po pret beje tenden tani.

Kamere Spiune Cop Cam

Gjithmone mbani nje sy hapur, ne kete periudhe qe po kalojme ndonjehere videot jane
prova e vetme per nje krim ose per nje shqetesim.
Kamera Spiune Cop Cam eshte e duhura per ju,
vendoseni kudo dhe mban deri ne 24 ore.
Mund ta karikoni lehte me nje fishe usb + me nje super mikrofon qe regjistron gjithcka. Cfare po pret beje tenden tani.

Be the first to review “Kamere Spiune Cop Cam”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu