20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Kapaku Universal Silikoni WC

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

In stock

Kapaku Universal Silikoni WC

E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Kapaku Universal Silikoni WC superrr. Ideale per cdo shtepi. Me material silikoni rezistent dhe shume te forte dhe jo i demshem per shendetin. Vjen ne ngjyre te bukur elegante te bardhe. Nuk ka nevoje per vida, kacavide ose mjete te tjera pune. Thjeshte vendoseni dhe kapeni me kapeset e saj qe vijne ne paketim. I bute, elastike, e forte thjeshte perfekte. Cfare po pret, beje tenden tani @ishpejti.al

Compare

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Përshkrim

Kapaku Universal Silikoni WC

E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Kapaku Universal Silikoni WC superrr. Ideale per cdo shtepi. Me material silikoni rezistent dhe shume te forte dhe jo i demshem per shendetin. Vjen ne ngjyre te bukur elegante te bardhe. Nuk ka nevoje per vida, kacavide ose mjete te tjera pune. Thjeshte vendoseni dhe kapeni me kapeset e saj qe vijne ne paketim. I bute, elastike, e forte thjeshte perfekte. Cfare po pret, beje tenden tani @ishpejti.al

Reviews (0)

Be the first to review “Kapaku Universal Silikoni WC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Kapaku Universal Silikoni WC

Kapaku Universal Silikoni WC

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Add to Cart