AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kapese Per Mbeturina

L 1,190.00L 3,100.00 (-62%)

In stock

Kujdesi që duhet të kemi ndaj vetes nuk duhet të neglizhohet as në momentin kur marim iniciativën për të pastruar mbeturinat në çdo ambient. Kjo kapse ju largon nga çdo kontakt me mbeturinat.
Praktike dhe shume e lehte per tu perdorur.
Kapni me lehtesi cdo mbeturine.
Me material rezistente ABS dhe shume e lehte.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.

Kujdesi që duhet të kemi ndaj vetes nuk duhet të neglizhohet as në momentin kur marim iniciativën për të pastruar mbeturinat në çdo ambient. Kjo kapse ju largon nga çdo kontakt me mbeturinat.
Praktike dhe shume e lehte per tu perdorur.
Kapni me lehtesi cdo mbeturine.
Me material rezistente ABS dhe shume e lehte.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.

Be the first to review “Kapese Per Mbeturina”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu