iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Karikues silikoni per iphone

990 L

Përshkrimi

Parametrat e Produktit:

Emri i Produktit: Karikues silikoni per iphone

Ngjyra: Portokalli

Interface: USB Tip-C

Materiali: silikoni i lëngshëm

Karakteristikat e Produktit:

E bërë me material cilësor të lëngshëm silikon, i butë dhe i rehatshëm, materiali i kokës së hekurit, që rrotullohet 180 gradë, i sigurtë dhe i qëndrueshëm, i përshtatshëm për të luajtur lojëra papritmas pa energji, situata e ngarkimit emergjent i cili është i përshtatshëm për të luajtur lojëra mobile

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Karikues silikoni per iphone”
You're viewing: Karikues silikoni per iphone 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close