20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Karrige e Varur DIY

L4,450.00L9,000.00 (-51%)

In stock

Karrige e Varur DIY

Karrige e Varur DIY, e bere nga dora me litar pambuku. Material i bute nga jasht dhe i forte dhe i qendrueshem nga brenda. Ideale per shtepi, lokale, restorante etj. Dimensione e produktit jane 100x78x59 cm dhe mban deri ne 350Kg. Vjen ne ngjyre pana te lehte qe shkon me te gjitha ambientet tuaja. Kapet lehte fale unzave metalike qe ka, pa lodhje ose mundime te teperta. Porosite tani vetem tek ishpejti.al
Kodi: #00027

 

Compare

L4,450.00L9,000.00 (-51%)

Përshkrim

Karrige e Varur DIY

Karrige e Varur DIY, e bere nga dora me litar pambuku. Material i bute nga jashte dhe i forte dhe i qendrueshem nga brenda. Ideale per shtepi, lokale, restorante etj. Dimensione e produktit jane 100x78x59 cm dhe mban deri ne 350Kg. Vjen ne ngjyre pana te lehte qe shkon me te gjitha ambientet tuaja. Kapet lehte fale unzave metalike qe ka, pa lodhje ose mundime te teperta. Porosite tani vetem tek ishpejti.al
Kodi: #00027

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reviews (0)

Be the first to review “Karrige e Varur DIY”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Karrige e Varur DIY

Karrige e Varur DIY

L4,450.00L9,000.00 (-51%)

Add to Cart