Karrike me Ajer

L4,990.00

In stock

Compare

Dizajn ergonomik, duke mbështetur në mënyrë të përsosur trupin tuaj dhe të rehatshëm për t’u ulur. Lehtë për t’u fryrë ose palosur, i lehtë dhe i lëvizshëm. Ju sigurojmë një karrike të rehatshme për të pushuar, punuar ose biseduar me miqtë tuaj.

Be the first to review “Karrike me Ajer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu