iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

kavanoz erezash qelqi re-38

260 L

Përshkrimi

Kavanoza qelqi për magazinimin e ushqimit

Enë të pastër qelqi me kapak bambu

kavanoz për organizimin e qilarit, erëza, çaj të çelur, enë kafeje dhe sheqeri,

【DURËZUESHME】Këto enë qelqi të lezetshme janë më të trasha se kavanozët e tjerë. Ka një unazë silikoni në kapakun e bambusë që nuk do të bëjë zhurmë dhe nuk do ta gërvisht kavanozin kur të hapet kapaku. Mendoj se kapaku prej druri është më miqësor ndaj mjedisit dhe i shëndetshëm.

【FRESHTI】 Më pëlqen të dëgjoj ajrin që thithet nga kavanozët e qelqit ndërsa mbyll kapakun. Kapaku i bambusë qëndron hermetik, duke e mbajtur përmbajtjen të freskët dhe të thatë. Duket e mrekullueshme, gjithashtu.

【LEHT PËR PASTRIMIN】 Mendoj se kavanozët e qelqit mund të lahen me ujë dhe pjatalarëse, ndërsa kapakët prej druri mund të fshihen me leckë. Kjo do t’ju kursejë më shumë kohë.

【SHËRBIMI】Ne ju ofrojmë gjithashtu garanci kënaqësie pa rrezik, kështu që të jeni të sigurt për të blerë. Nëse ndodh dëmtimi gjatë transportit, ju lutemi na kontaktoni, ne do të bëjmë gjithçka që mundemi për t’ju kënaqur.

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “kavanoz erezash qelqi re-38”
You're viewing: kavanoz erezash qelqi re-38 260 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close