AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kazan Multicooker 6L / hoffman

$ 26.28

In stock

Kazan per multicooker me kapacitet 6 litra dhe material qe nuk ngjit ushqimet.Bere nga celik inoks me cilesi premium, eshte rezistent ndaj perdorimit afatgjate dhe berjen e gatimeve te shijshme pa i ngjitur ato.Fundi i saj eshte i pajisur me tre shtresa per shperndarje te barabarte te nxehtesise.

Be the first to review “Kazan Multicooker 6L / hoffman”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu