iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Kendore metalike per shampo

790 L

Përshkrimi

 

• Rafti i këndit të përforcuar :Rafti i këndit të përforcuar ofron mbështetje dhe stabilitet shtesë, duke siguruar që sendet tuaja të qëndrojnë në vend.

• Rafti Metalik Durueshëm :Bërë nga metali i qëndrueshëm, ky raft është i ndërtuar për të zgjatur dhe mund të durojë përdorimin ditor.

• Instalimi në Mure :Instalimi në mur e bën të lehtë për të përfshirë këtë raft në dekorin ekzistues dhe i kursen hapësirën e caktuar të pultit.

• Dizajni Nivel i Vetëm :Dizajni i nivelit të vetëm lejon qasje të lehtë në sendet tuaja pa zënë shumë hapësirë.

 

Karakteristikat:

1: Çeliku i trashë, i punuar me kujdes, dhe materiale të zgjedhura për të përpiluar produkte të mira.

2: Mbajtja e ngarkesës stabile, e vështirë dhe e rezistueshme ndaj ujit, pa gërshet apo prerje, lamtumirë nga problemet e instalimit.

3: Punim i mirë, i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm, i butë dhe i ndritshëm.

Specifikacionet

Emri i Produktit: Rafti i Çelikut Inox

Materiali: Çelik inox

Ngjyra: e bardhë e zezë

Peshimi: rreth 250g

Ambalazhi: Paketa të sigurta postale

Paketa përfshin

Një raft ruajtes. 2 shiritat

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kendore metalike per shampo”
You're viewing: Kendore metalike per shampo 790 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close