AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kokë dushi me 360 gradë për fëmijë

$ 16.11

In stock

Kokë dushi elektrike me rrotullim 360 gradë për të përmbushur nevojat tuaja! Ideale për femijën tuaj, nuk ke pse të harxhosh më ujë  të rrjedhshëm pasi ky produkt e merr ujin nga vaska dhe e nxjerr përseri atë duke tët spërkatur. Funksionon me bateri!

Materiali:Loder plastike për femijën tuaj me gjatësi 69.5cm

Be the first to review “Kokë dushi me 360 gradë për fëmijë”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu