AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

KOKË LAVAMANI ME ZGJATJE

$ 17.72$ 35.44 (-50%)

In stock

| Kokë lavamani me zgjatje | vendoset në rubinetin e lavamanit | për larjen e flokëve | kafshëve shtëpiake | për të moshuarit | fëmijët | me dizajn unik |

Një kokë lavamani me zgjatje e krijuar në mënyrë të posaçme për t’u vendosur në rubinetin e lavamanit.

Set mjaft funksional që përfshin mbajtësen e kokës së dushit, kokën e dushit dhe tubin elastik.

Kjo kokë lavamani me zgjatje ka një dizajn unik, sepse mundëson nxjerrjen e ujit me presion të lartë.

Instalohet shumë thjesht në lavaman.

Një kokë lavamani me zgjatje e tillë mbi lavaman është e përsosur për larjen e flokëve, kafshëve shtëpiake, kujdesin për të moshuarit, shpëlarjen e fëmijëve etj.

Ajo është ideale edhe për sallonet e bukurisë apo SPA.

Përbëhet nga material që nuk ndryshket, me cilësi të lartë, rezistente ndaj presionit të lartë të ujit.

Tubi i saj është i gjata prej plastike premium PP, jo toksike.

Ajo është mjaft fleksibël dhe ju lejon ta lëvizni në shumë drejtime me një përdorim të rehatshme.

Be the first to review “KOKË LAVAMANI ME ZGJATJE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu