fbpx

Kolltuk Dhe Mbajtese Kembesh Me Ajer

L4,990.00L9,990.00 (-50%)

In stock

Kolltuk dhe mbajtese kembesh qe fryhen me ajer!

Permasat e kolltukut jane 99x130x76 cm
Dhe ato ate pufit te kembeve jane 64×28 cm

Te dyja jane te bera nga vinil rezistent. Siperfaqja eshte prej kadifeje te bute.

Kundra ujit, kolltuku ka nje ndarje per te futur syzet dhe shishen.

Cmimi: 4990 leke

Porosite tani!

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

Kolltuk dhe mbajtese kembesh qe fryhen me ajer!

Permasat e kolltukut jane 99x130x76 cm
Dhe ato ate pufit te kembeve jane 64×28 cm

Te dyja jane te bera nga vinil rezistent. Siperfaqja eshte prej kadifeje te bute.

Kundra ujit, kolltuku ka nje ndarje per te futur syzet dhe shishen.

Cmimi: 4990 leke

Porosite tani!

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu