AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Komardare Forme Helikopteri

L 6,000.00

In stock

😍Zgjedhjen e keni me dorë ju, ne ju japim mundësi të zgjidhni

Komardare Forme Helikopteri + 50 topa vegjel per ta bere akoma me te bukur momentet e pushimit me femijet.

👆 Mos prit me të iki vera pa shijuar fundjavat me fëmijët tuaj ne oborre dhe pishinën relaksuase

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.
#iShpejti
#Merr #Risi. #Shijo #Cilesi! @ Tirana, Albania

Be the first to review “Komardare Forme Helikopteri”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu