AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Komardare Me Tende

$ 24.07

In stock

😍Zgjedhjen e keni me dorë ju, ne ju japim mundësi të zgjidhni

Komardare ne forme palme + tende kunder diellit.

👆 Mos prit me të iki vera pa shijuar fundjavat me fëmijët tuaj ne oborre dhe pishinën relaksuase

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.
#iShpejti
#Merr #Risi. #Shijo #Cilesi! @ Tirana, Albania

Be the first to review “Komardare Me Tende”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu