AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Komardare

$ 271.12$ 347.03 (-22%)

In stock

Super komardare per ne plazh ose liqen!
Femijet do te argetohen dhe ju gjithashtu!

Kjo gomone mund te mbaje deri ne 4 persona.

Ne paketim perfshihen 2 lopata dhe 1 pompe.

Perfekte per te gjithe familjen, sidomos ne kete vere te nxehte 2020.

Rezistente dhe jua garantojme qe kjo varke eshte me te vertete super.

Portative dhe mund te merret kudo.

Cfare po pret, beje tenden tani vetem tek ishpejti.al per ju.

Super komardare per ne plazh ose liqen!
Femijet do te argetohen dhe ju gjithashtu!

Kjo gomone mund te mbaje deri ne 4 persona.

Ne paketim perfshihen 2 lopata dhe 1 pompe.

Perfekte per te gjithe familjen, sidomos ne kete vere te nxehte 2020.

Rezistente dhe jua garantojme qe kjo varke eshte me te vertete super.

Portative dhe mund te merret kudo.

Cfare po pret, beje tenden tani vetem tek ishpejti.al per ju.

Be the first to review “Komardare”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu