AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kompjuter Lojrash

$ 16.11

Out of stock

SKU: 594 Category: Tags: , , ,

Kjo konsol loje ka të integruar 400 lojëra të ndryshme klasike. Përfshin lojëra sportive, aventurash dhe enigmash, si dhe lojëra të të menduarit dhe të mësuarit që përfshijnë kujtesë, matematikë dhe logjikë. Do të ketë gjithmonë diçka të re për t’u argëtuar ndërsa dashuria juaj e vogël jeni në shtëpi ose gjatë udhëtimit.

Be the first to review “Kompjuter Lojrash”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu