20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Kondicioner Firs Austria

L7,990.00L11,000.00 (-27%)

In stock

Kondicioner Firs Austria

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Kondicioner Firs Austria do te thoni ju se cfare e ben kaq special kete kondicioner, Eshte nje kondicioner portativ. Mund ta zhvendosni nga njera dhome ne tjetren pa mundime ose force. Mund ta montoni edhe ne mure me dy upa dhe vida. Eshte me dy nivele ngrohjeje dhe ka nje ekran LED LCD. Dimensionet e kondicionerit jane 61 cm x 21 cm x 12 cm. Eshte me kohemates dhe kontroll temperature. Cfare po pret, beje tenden tani.
Kodi #000193

Compare

L7,990.00L11,000.00 (-27%)

Përshkrim

Kondicioner Firs Austria

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Kondicioner Firs Austria do te thoni ju se cfare e ben kaq special kete kondicioner, Eshte nje kondicioner portativ. Mund ta zhvendosni nga njera dhome ne tjetren pa mundime ose force. Mund ta montoni edhe ne mure me dy upa dhe vida. Eshte me dy nivele ngrohjeje dhe ka nje ekran LED LCD. Dimensionet e kondicionerit jane 61 cm x 21 cm x 12 cm. Eshte me kohemates dhe kontroll temperature. Cfare po pret, beje tenden tani.
Kodi #000193

Reviews (0)

Be the first to review “Kondicioner Firs Austria”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Kondicioner Firs Austria

Kondicioner Firs Austria

L7,990.00L11,000.00 (-27%)

Add to Cart