AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kondicioner Renova

$ 39.77$ 73.27 (-46%)

Out of stock

Mbrojtja nga mbinxehja,
Ngrohësi elektrik është i pajisur me një pajisje mbrojtëse nga mbinxehja, e cila automatikisht ndërpret energjinë kur arrin një temperaturë të caktuar.

● Mundesi per tu perdorur per ngrohje dhe ftohje,

● 1500W fuqi , Ngrohje e shpejtë dhe ngrohje e fuqishme

E përshtatshme për hapësirës 21-30m2.

I papërshkueshëm nga uji.

Nuk ka nevojë për tuba dhe instalim
✅ Opsion jonizimi për mos tharjen e ajrit
✅ Përmban pultin për të komanduar temperaturën që dëshironi
✅ Me 2 nivele nxehtesie: 1000 W / 2000 W
✅ Konsum minimal nga 1 – 2 KW/orë sipas gradimit
✅ I pajisur me pllakë qeramike që nxehet shpejt
✅ Shumë i përshtatshëm për ambiente me sipërfaqe 20-35 m²
✅ Opsion TIMER, për fikjen automatike nga 30 minuta – 7 orë
✅ I dizenjuar për ngrohje, por mund ta përdorni edhe për ventilim në verë
✅ Sistem mbrojtje nga mbinxehja
✅ Fletë të lëvizshme për shpërndarjen e ajrit (opsioni SWING)
✅ Mund ta vendosni në çdo ambient
✅ Mund të kalohet lehtësisht nga dhoma në dhomë
✅ Harxhon sa një ngrohëse e vogël (shumë ekonomik)
✅ Punon qetë dhe pa zhurmë
✅ Çertifikim CE

Be the first to review “Kondicioner Renova”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu