AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kontenitor Drithrash 3 Ndarje

$ 20.74$ 31.17 (-33%)

In stock

Kontenitor Drithrash 3 Ndarje

Ku i kemi amivistet e drithrave, sese ishpejti erdhi me produktin me te ri, Kontenitor Drithrash 3 Ndarje ideale per cdo shtepi dhe sidomos ne mengjes. Cdo ndarje mban deri ne 1kg qe do te thote 3kg totale. Mund te mbani gjithcka drithra, oriz, tershere, fara integrale etj. Vjen me material plastike PP jo te demshme per shendetin. Dimensonet e produktit jane 31.5 x 16 cm. Produkti vjen me adezivin e tij ngjites dhe me vidat perkatese per cdo siperfaqe.
Kodi: #0007

Kontenitor Drithrash 3 Ndarje

Ku i kemi amivistet e drithrave, sese ishpejti erdhi me produktin me te ri, Kontenitor Drithrash 3 Ndarje ideale per cdo shtepi dhe sidomos ne mengjes. Cdo ndarje mban deri ne 1kg qe do te thote 3kg totale. Mund te mbani gjithcka drithra, oriz, tershere, fara integrale etj. Vjen me material plastike PP jo te demshme per shendetin. Dimensonet e produktit jane 31.5 x 16 cm. Produkti vjen me adezivin e tij ngjites dhe me vidat perkatese per cdo siperfaqe.
Kodi: #0007

Be the first to review “Kontenitor Drithrash 3 Ndarje”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu