AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kontenitor Filtrues Uji

$ 36.53$ 73.16 (-50%)

In stock

Kontenitor Filtrues Uji

Kontenitor Filtrues uji super praktik, pjesa brenda e kontenitorit eshte filtruesi qe filtron ujin. Madje edhe ujin  e rubinetit. Mban deri ne 350Ml uje, material plastik jo i demshem per shendetin. Dimensionet e produktit jane 13.5 x 27 x 25.5 cm. E lehte per tu mbushur dhe po ashtu edhe per tu pastruar. Vjen ne ngjyre te bardhe dhe mund ta ruani edhe ne frigorifer.

Kontenitor Filtrues Uji

Kontenitor Filtrues uji super praktik, pjesa brenda e kontenitorit eshte filtruesi qe filtron ujin. Madje edhe ujin  e rubinetit. Mban deri ne 350Ml uje, material plastik jo i demshem per shendetin. Dimensionet e produktit jane 13.5 x 27 x 25.5 cm. E lehte per tu mbushur dhe po ashtu edhe per tu pastruar. Vjen ne ngjyre te bardhe dhe mund ta ruani edhe ne frigorifer.

Be the first to review “Kontenitor Filtrues Uji”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu