20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Korigjues Per Shpinen

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

In stock

Korigjoni me lehtesi shpinen tuaj me Korigjuesin tone te shipnes.

Eshte dizenjuar per ju qe te qendroni ne cdo moment drejte dhe bukur.

Mund te vishet poshte rrobave me lehtesi dhe nuk ju pengon.

Me material te bute dhe shume rezistente.

Cfare po pret beje tenden tani.

Vetem tek ishpejti.al

Compare

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Përshkrim

Korigjoni me lehtesi shpinen tuaj me Korigjuesin tone te shipnes.

Eshte dizenjuar per ju qe te qendroni ne cdo moment drejte dhe bukur.

Mund te vishet poshte rrobave me lehtesi dhe nuk ju pengon.

Me material te bute dhe shume rezistente.

Cfare po pret beje tenden tani.

Vetem tek ishpejti.al

Reviews (0)

Be the first to review “Korigjues Per Shpinen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Korigjues Per Shpinen

Korigjues Per Shpinen

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Add to Cart