20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Korigjues Per Shpinen

L500.00L990.00 (-49%)

In stock

Qëndroni me të gjatë dhe me vetëbesim duke veshur këtë korigjues shpine. Mbështet të gjitha zonat e duhura të qafës dhe shpinës, ju ndihmon të stervitni pozicionin tuaj dhe të qëndroni drejtë.
Rregullon qendrimin e trupit tuaj.
(Nese nevojitet shtrengoni rripat per te rregulluar presionin te shpatullat)
Per meshkuj dhe femra – i ben muskujt te ndihen me te shplodhur.
Mund te lahet ne lavatrice ose me dore.
Kodi: #00122

Compare

L500.00L990.00 (-49%)

Përshkrim

Qëndroni me të gjatë dhe me vetëbesim duke veshur këtë korigjues shpine. Mbështet të gjitha zonat e duhura të qafës dhe shpinës, ju ndihmon të stervitni pozicionin tuaj dhe të qëndroni drejtë.
Rregullon qendrimin e trupit tuaj.
(Nese nevojitet shtrengoni rripat per te rregulluar presionin te shpatullat)
Per meshkuj dhe femra – i ben muskujt te ndihen me te shplodhur.
Mund te lahet ne lavatrice ose me dore.
Kodi: #00122

Reviews (0)

Be the first to review “Korigjues Per Shpinen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Korigjues Per Shpinen

Korigjues Per Shpinen

L500.00L990.00 (-49%)

Add to Cart