AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Korse Per Femra

$ 15.72

In stock

Po kërkoni të bëni të njëjtën gjë si kjo vajza në foto. Atëherë mos prisni me por nxitoni te Porosisni super korsen që ju zvogëlon 2 masa poshte asaj që jeni. ⠀
Mund te vishet lehtesisht poshte bluzeve ose fustanit.
Me material te bute dhe qetesues.
Ideale per ata qe duan te duken bukur dhe elegante.

Po kërkoni të bëni të njëjtën gjë si kjo vajza në foto. Atëherë mos prisni me por nxitoni te Porosisni super korsen që ju zvogëlon 2 masa poshte asaj që jeni. ⠀
Mund te vishet lehtesisht poshte bluzeve ose fustanit.
Me material te bute dhe qetesues.
Ideale per ata qe duan te duken bukur dhe elegante.

Be the first to review “Korse Per Femra”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu