AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

KOSH ME SENSOR

$ 16.21$ 32.43 (-50%)

Out of stock

| Kosh me sensor | për plehrat | hapet dhe mbyllet automatikisht | funksionon me bateri | kursen energji |

Kosh me sensor infra të kuq, një kosh plehrash inteligjent.

Ky kosh me sensor do të hapet sapo t’i afroheni dhe automatikisht do të mbyllet brenda 5 sekondave pasi largoheni.

Funksionon në heshtje, pa zhurmë.

Kursen energji dhe është ekonomik.

Funksionon me 2 bateri që mbajnë për 6 deri në 8 muaj.

Materiali ABS i shkallës SS, material për mbrojtjen e mjedisit.

Kursen hapësirë dhe mund të transportohet nga një vend në tjetrin dhe të zbrazet lehtësisht.

Ky kosh me sensor është ideal për çdo dhomë në shtëpi, qoftë pranë tryezës, në kuzhinë apo në banjë.

Ka kombinim të ngjyrës së zezë me të bardhën.

Vëllimi i tij mund të arrijë deri në 10l, gjë që mund të plotësojë kërkesat e të gjithë familjes.

 

Be the first to review “KOSH ME SENSOR”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu