AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kosh Per Rroba

$ 12.94$ 25.88 (-50%)

In stock

Shikoni se sa praktike eshte ky Kosh Per Rrobat e Palara.

Praktike dhe e pershtatshme per cdo shtepi.

Me madhesi 27x16x46cm, dhe me material te forte dhe rezistente ABS.

Me nje super dizenjim dhe me stil europian.

Mund ta vendosni ne mure ose edhe anash tek lavatricja.

Me kete kosh thuaini lamtumire pergjithmone rremujave te teperta.

Cfare po pret beje tenden tani, vetem tek ishpejti.al per ju.

Shikoni se sa praktike eshte ky Kosh Per Rrobat e Palara.

Praktike dhe e pershtatshme per cdo shtepi.

Me madhesi 27x16x46cm, dhe me material te forte dhe rezistente ABS.

Me nje super dizenjim dhe me stil europian.

Mund ta vendosni ne mure ose edhe anash tek lavatricja.

Me kete kosh thuaini lamtumire pergjithmone rremujave te teperta.

Cfare po pret beje tenden tani, vetem tek ishpejti.al per ju.

Be the first to review “Kosh Per Rroba”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu