iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Kosh rrjete ne mur

1200 L

Përshkrimi

 

 • Hapësira e Aplikueshme: Kuzhinë
 • Karakteristika: Miqësore ndaj mjedisit, të mbushur
 • Përdorimi: Gjëra të vogla
 • Klasifikimi: Raft pa mbajtëse
 • Lloji i Instalimit: Lloji i Montuar në Mur
 • Origjina: Kina 

 

Përshkrimi:
Me një fund me taj të shkëputshëm dhe hapësirë të madhe në pjesën e sipërme, ky raft i kuzhinës është i lehtë për t’u pastruar dhe për t’u arritur.
Për të kursyer hapësirën, ky raft i kuzhinës i montuar në mur ka një mbajtje të fortë dhe kapacitet të madh.
Ky raft i kuzhinës është ndërtuar nga materiali i çelikut karbon.
Gjatësia është 33cm, gjerësia është 21cm dhe lartësia është 17.5cm.
Ky raft i kuzhinës është i përshtatshëm për shtëpi, dhomë ngrënieje, restorant dhe dhomë qëndruese.

Emri i Artikullit: Raft Kuzhinës
Materiali: Çelik Karbon
Karakteristikat: Hapje e Madhe, Pa Dorë, Dizajni i Drenazhit
Detajet e Madhësisë:
L: 33cm/12.99″, G: 21cm/8.27″, L: 17.5cm/6.89″(Aprox.)

Shënime:
Nga dallimi i dritës dhe ndezjes së ekranit, ngjyra e artikullit mund të jetë pak ndryshe nga fotot.
Ju lutemi lejoni dallimin e lehtë të dimensioneve për shkak të matjes manuale të ndryshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kosh rrjete ne mur”
You're viewing: Kosh rrjete ne mur 1200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close