AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kosh Rrobash i palosshëm

$ 19.35

In stock

Kosh rrobash mjaft praktik dhe elegant!
Material plastik dhe silikoni.
Me permasa i hapur: 61x43x23 cm
Me permasa i mbyllur: 61x43x8 cm

Be the first to review “Kosh Rrobash i palosshëm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu