20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Kove + Lecke Me Vete Shtrydhje

L2,490.00L2,990.00 (-17%)

In stock

Me siguri cdo shtepie i duhet nje kove dhe nje lecke per te pastruar siperfaqet e shtepise.⠀

Prandaj ne sjellim koven dhe lecken magjike! ⠀
Pastron cdo siperfaqe: parket, pllaka, mermer! Lehtesisht, pa pasur nevoje te prekni me dore lecken apo ujin e ndotur! Pajisja e ka vete mekanizmin e shtrydhjes se leckes!⠀

Compare

L2,490.00L2,990.00 (-17%)

Përshkrim

Me siguri cdo shtepie i duhet nje kove dhe nje lecke per te pastruar siperfaqet e shtepise.⠀

Prandaj ne sjellim koven dhe lecken magjike! ⠀
Pastron cdo siperfaqe: parket, pllaka, mermer! Lehtesisht, pa pasur nevoje te prekni me dore lecken apo ujin e ndotur! Pajisja e ka vete mekanizmin e shtrydhjes se leckes!⠀

Reviews (0)

Be the first to review “Kove + Lecke Me Vete Shtrydhje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Kove + Lecke Me Vete Shtrydhje

Kove + Lecke Me Vete Shtrydhje

L2,490.00L2,990.00 (-17%)

Add to Cart