fbpx

Kreher Elektrik Portabel Ionik

L2,300.00L4,600.00 (-50%)

In stock

Kreher Elektrik Portabel Ionik
Dite e keqe per floket? Te jane elektrizuar? ⠀
Eshte koha per te balancuar ionet e flokeve me kreherin elektrik portabel ionik.⠀
Krehja e vazhdueshme e flokeve dhe tharja e tyre ben qe te hiqen ionet negative, prandaj na duhet ky kreher.⠀

Ideal per te balancuar ionet negative dhe per ti bere floket e shkelqyeshme, te buta, dhe pa fryrje e elektrizime.⠀

Ionet negative aktivizohen nga nxehtesia, prandaj kreheri yne eshte elektrik dhe punon me bateri.⠀

Nje ide fantastike per tja bere vetes dhurate, mamit per festen e 8 Marsit ose shoqes/partneres.⠀

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe jua sjell produktet ne shtepi me transport falas!
•Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

Kreher Elektrik Portabel Ionik
Dite e keqe per floket? Te jane elektrizuar? ⠀
Eshte koha per te balancuar ionet e flokeve me kreherin elektrik portabel ionik.⠀
Krehja e vazhdueshme e flokeve dhe tharja e tyre ben qe te hiqen ionet negative, prandaj na duhet ky kreher.⠀

Ideal per te balancuar ionet negative dhe per ti bere floket e shkelqyeshme, te buta, dhe pa fryrje e elektrizime.⠀

Ionet negative aktivizohen nga nxehtesia, prandaj kreheri yne eshte elektrik dhe punon me bateri.⠀

Nje ide fantastike per tja bere vetes dhurate, mamit per festen e 8 Marsit ose shoqes/partneres.⠀

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe jua sjell produktet ne shtepi me transport falas!
•Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu