AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kullonjëse për enët e kuzhinës

$ 10.68

In stock

Mbajtëse dhe kullonjëse plastike për të vendosur enët e kuzhinës.Material shumë cilësor.Vjen me 3 ngjyra: E zezë, gri, bojqielli.

Be the first to review “Kullonjëse për enët e kuzhinës”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu