AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kullonjese Smart Qe Arrine tju Kenaqe Ne Cdo Moment

L 790.00

In stock

Kullonjese Smart Qe Arrine tju Kenaqe Ne Cdo Moment

📢 Kullonjse Smart vetem per ju amvisa qe mundoheni per te kulluar makaronat apo dhe sallaten e drekes.⠀

Na Ndiqni per me shume oferta•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀

•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

 

Be the first to review “Kullonjese Smart Qe Arrine tju Kenaqe Ne Cdo Moment”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu