Kullonjese Smart Qe Arrine tju Kenaqe Ne Cdo Moment

L790.00

In stock

Compare

Kullonjese Smart Qe Arrine tju Kenaqe Ne Cdo Moment

📢 Kullonjse Smart vetem per ju amvisa qe mundoheni per te kulluar makaronat apo dhe sallaten e drekes.⠀

Na Ndiqni per me shume oferta•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀

•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

 

Be the first to review “Kullonjese Smart Qe Arrine tju Kenaqe Ne Cdo Moment”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu