20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Kullonjese Universale Per Kuzhine

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Kullonjese Universale Per Kuzine, rezistante ndaj nxehtesise.

Kullonjesja e silikonit, eshte produkti me i ri, dhe shume praktike vetem tek ishpejti.al

Eshte fleksibel dhe vendoset ne cdo tenxhere, tas ose tigan.

Qendron lehte vetem me dy mbyllje.

Me material rezistent ABS.

Dhe ngjyre e bukur jeshile.

Compare

L990.00L1,980.00 (-50%)

Përshkrim

Kullonjese Universale Per Kuzine, rezistante ndaj nxehtesise.

Kullonjesja e silikonit, eshte produkti me i ri, dhe shume praktike vetem tek ishpejti.al

Eshte fleksibel dhe vendoset ne cdo tenxhere, tas ose tigan.

Qendron lehte vetem me dy mbyllje.

Me material rezistent ABS.

Dhe ngjyre e bukur jeshile.

 

Reviews (0)

Be the first to review “Kullonjese Universale Per Kuzhine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Kullonjese Universale Per Kuzhine

Kullonjese Universale Per Kuzhine

L990.00L1,980.00 (-50%)

Add to Cart