AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kulluese dhe mbajtëse për enët e kuzhinës

$ 43.03

In stock

Kulluese dhe mbajtese metalike per enet.
Materiali i forte dhe rezistent.
Mund te mblidhni te gjithe enet e kuzhines.

Permasat: 52 cm lartesi, 85 cm gjatesi dhe 32 cm gjeresi.

Be the first to review “Kulluese dhe mbajtëse për enët e kuzhinës”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu