AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kupa Per Masazh

$ 15.72$ 31.45 (-50%)

In stock

E dini procesin e vendosjes se kupave?
Sherben per te sheruar ftohjen, gjendjen gripale, dhimbjen e muskujve etj.
Nje nga praktikat me te vjetra ne bote qe perdoret ende sot neper Spa dhe qendra te ndryshme estetike.

Seti permban 12 cope!

Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.

Me gota te madhesive te ndryshme.

Ideale per persona te moshuar, por po ashtu edhe per te rinje.

E dini procesin e vendosjes se kupave?
Sherben per te sheruar ftohjen, gjendjen gripale, dhimbjen e muskujve etj.
Nje nga praktikat me te vjetra ne bote qe perdoret ende sot neper Spa dhe qendra te ndryshme estetike.

Seti permban 12 cope!

Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.

Me gota te madhesive te ndryshme.

Ideale per persona te moshuar, por po ashtu edhe per te rinje.

Be the first to review “Kupa Per Masazh”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu