AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kuti Multifunksionale e Madhe

$ 23.73$ 47.45 (-50%)

In stock

Kuti shumeperdorimshe!
Per ne shtepi, makine, magazine etj.
Per te mbajtur rroba, sende, lodra femijesh, veglat e punes ne makine etj.
Paloset dhe behet si nje flete e holle per te mos zene vend kur nuk eshte ne perdorim.
Madje mund ta perdorni edhe si arredues dhome. Dyfish perdorim.
Praktike dhe shume e bukur per cdo shtepi.
Mund ta lini kudo fale vecorise se saj portabel.
Me permasa 52x30x36 cm.
Kuti shumeperdorimshe!
Per ne shtepi, makine, magazine etj.
Per te mbajtur rroba, sende, lodra femijesh, veglat e punes ne makine etj.
Paloset dhe behet si nje flete e holle per te mos zene vend kur nuk eshte ne perdorim.
Madje mund ta perdorni edhe si arredues dhome. Dyfish perdorim.
Praktike dhe shume e bukur per cdo shtepi.
Mund ta lini kudo fale vecorise se saj portabel.
Me permasa 52x30x36 cm.
Be the first to review “Kuti Multifunksionale e Madhe”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu