AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kuti Multifunksionale e Vogel

$ 16.11$ 32.21 (-50%)

In stock

Kuti shumeperdorimshe!
Per ne shtepi, makine, magazine etj.
Per te mbajtur rroba, sende, lodra femijesh, veglat e punes ne makine etj.
Paloset dhe behet si nje flete e holle per te mos zene vend kur nuk eshte ne perdorim.
Madje mund ta perdorni edhe si arredues dhome. Dyfish perdorim.
Praktike dhe shume e bukur per cdo shtepi.
Mund ta lini kudo fale vecorise se saj portabel.
Me permasa 42.5×28.5x24cm.
Kuti shumeperdorimshe!
Per ne shtepi, makine, magazine etj.
Per te mbajtur rroba, sende, lodra femijesh, veglat e punes ne makine etj.
Paloset dhe behet si nje flete e holle per te mos zene vend kur nuk eshte ne perdorim.
Madje mund ta perdorni edhe si arredues dhome. Dyfish perdorim.
Praktike dhe shume e bukur per cdo shtepi.
Mund ta lini kudo fale vecorise se saj portabel.
Me permasa 42.5×28.5x24cm.
Be the first to review “Kuti Multifunksionale e Vogel”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu