AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kuti Ushqimi Ne Forme Shege Titiz Plastik AP-9167

$ 1.30$ 3.24 (-60%)

In stock

Kuti Ushqimi Ne Forme Shege Titiz Plastik AP-9167

Sapo erdhi kutia e ushqimit ne formen e sheges.

Shume kreative dhe e bukur po ashtu.

Nga marka e famshme Titiz Plastik vetem tek ishpejti.al me super cmime.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi.

Kuti Ushqimi Ne Forme Shege Titiz Plastik AP-9167

Sapo erdhi kutia e ushqimit ne formen e sheges.

Shume kreative dhe e bukur po ashtu.

Nga marka e famshme Titiz Plastik vetem tek ishpejti.al me super cmime.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi.

Be the first to review “Kuti Ushqimi Ne Forme Shege Titiz Plastik AP-9167”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu