AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mikser dore Muhler MX-207S 200W Portokalli

$ 27.02

In stock

Ky mikser dore nga kompania Muhler ka dy aksesorë të ndryshëm, një për përzierje të holla dhe një për brumëra më të trashë. Dizajni i tij e bën atë të lehtë dhe ergonomik, ndërsa ka pesë shpejtësi të ndryshme.

Be the first to review “Mikser dore Muhler MX-207S 200W Portokalli”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu