AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese Frutash Portative

$ 19.46$ 27.02 (-28%)

21 in stock

Fuqia: 45 W
Kapaciteti: 1300 mAh
Tensioni: 7.4V
Shpejtësia maksimale: 18000 rpm
Materiali: AS+ABS
Permasat: 23.7 x 13.8cm

SKU: 20230903 Categories: ,

Ky shtrydhës elektrik portokalli përdor një sistem me shpejtësi të ngadaltë për të nxjerrë lëngun, duke ofruar një aromë të pastër frutash.
Fale permasave te vogla shtrydhesja mund te merret ne piknik,ne zyre ne plazh etj.
Eshte shume e lehte per tu perdorur,mjafton te fusni frutin ne shtrydhese ,te mbyllni kapakun dhe pastaj te shtypni butonin.
Shtrydhesja e agrumeve me eficencë të lartë: Shtrydhësi elektrik i agrumeve mund të shtrydhë lëngun 360 gradë në të gjitha drejtimet, të ndajë lëngun e skorjes, me efikasitet më të lartë dhe të plotësojë nevojat tuaja të ndryshme. Një klikim për të ndezur shtrydhësin, duke kursyer kohë dhe përpjekje, duke liruar duart, është zgjidhja më e mirë për kuzhinë.
DIZAJN ME TELE & PORTABLE: Shtrydhësi elektrik i agrumeve përdor teknologjinë USB-C për karikim. Merrni shtrydhësin tonë pa tel të agrumeve në kampin e jashtëm dhe mos u shqetësoni se mos mbaron energjia. Shijoni lëngun e shijshëm në çdo kohë dhe kudo me një klik!
BËNI LËNGJE TË FRESHTË, TË SHËNDETSHME DHE MË TË GJITHA: Lëngu është shumë më i shijshëm! Ky shtrydhës elektrik i portokallit nxjerr lëngun me një sistem me shpejtësi të ngadaltë. Ofron shijen e pastër të frutave. Bëni lëngje të freskëta me portokall, limon, lime, grejpfrut dhe agrume të tjera. Ky shtrydhëse frutash e perimesh elektrike e gjithanshme mund të përdoret gjithashtu për të bërë salcë sallate dhe marinada. Ideale për t’u përdorur si shtrydhëse e portokallit dhe limonit
Mënyra e përdorimit: 1. Shtypni dhe mbani çelësin për 2 sekonda për të ndezur dhe rivendosur, drita treguese do të qëndrojë e ndezur (hyni në gjendjen e gatishmërisë) 2. Vendosni frutat në filxhan (lëvozhga është me fytyrë lart) 3. Kthejeni në drejtim të akrepave të orës për të fiksuar kapakun e sipërm 4. Klikoni çelësin për të filluar lëngjet 5. Prisni lëngjet 6. Vendoseni filxhanin nën daljen e lëngjeve dhe hapni daljen e lëngjeve.

Fuqia: 45 W
Kapaciteti: 1300 mAh
Tensioni: 7.4V
Shpejtësia maksimale: 18000 rpm
Materiali: AS+ABS
Permasat: 23.7 x 13.8cm

Be the first to review “Shtrydhese Frutash Portative”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu