AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Lampe Magjike

$ 16.21$ 32.43 (-50%)

In stock

Llampa Magjike tani vjen për ju dhe fëmijët tuaj me super opsione.

Ndriçim me yje dhe figura të ndryshme.
Ndriçimi LED
Karikues Telefoni me USB
Mund ta merni kudo me vete mbasi e keni karikuar me energji.

Cmimi 1500 Lek

Na ndiqni per me shume oferta.

http://bit.ly/2y5Qwed

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Be the first to review “Lampe Magjike”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu