fbpx

Drita Dekorativ Per Festat E Fund Vitit

L2,500.00L5,000.00 (-50%)

In stock

Compare

Pse te lodhesh hyp e zbrit per te vene dritat zbukuruese te Vitit te Ri, kur mund te perdoresh lazerin dekorativ🤷‍♀️ Super e thjeshte!
Mjafton ta vendosesh perballeme ndertesen e shtepise, eshte kundra ujit dhe lazeri do te reflektoje plot ngjyra e shkelqim mbi shtepine tende.
Madje lazerin mund ta perdoresh edhe per te krijuar atmosfere ne festat qe do te organizosh!

Na ndiqni per me shume oferta.

http://bit.ly/2y5Qwed

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu