AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

LETËR DEKORI-PASQYRË

$ 10.70$ 21.40 (-50%)

In stock

| Letër dekori | elastike | sipërfaqe e lëmuar | efekti pasqyrë | ngjitet thjesht | material cilësor |

Letra të krijon imazhin e pasqyrës.

Ngjitet shumë thjesht në të gjitha llojet e sipërfaqeve të lëmuara (muret, pllakat, sipërfaqet prej metali, xhami, qeramike, plastike etj.).

Mund të  përdoret si zbukurim për dekorin, një mënyrë ideale për të personalizuar shtëpinë tuaj.

Çdo sipërfaqe e mbuluar do të ketë efektin e pasqyrës.

Një produkt i këndshëm për syrin, i cili është i papërshkueshme nga lagështia dhe bën të padukshme njollat e ndryshme.

Material cilësor, elastik, i sigurt dhe jo toksik.

Be the first to review “LETËR DEKORI-PASQYRË”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu