20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Letra Murale 3D

L170.00L350.00 (-51%)

In stock

Compare

L170.00L350.00 (-51%)

Përshkrim

Jeni duke kërkuar të eleminoni lagështirën dhe të zbukuroni dyqanin, lokalin apo shtëpin. Letra Murale 3D

Ky është momenti për ndryshime të mëdha.

Praktike dhe shume e lehte per ti vendosur.

Me permasa 70×40 dhe 70×77.

Ngjyrat e bardhe dhe gri.

Kodi: #00310

Specifikim

Additional information

Leter Murale 3D

Bardh & Gold, Ngjyre Gold, Zeze

Reviews (2)

Average Rating

5.00

02
( 2 Reviews )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 Reviews For This Product

 1. 02

  by Turabi Gerbi

  Desha te porosis nga kjo letra murale mund te me derg foto te modeleve qe dispononi.

  • by Elis

   Pershendetje, kemi ngjyre te bardhe, gold, gri, te zeze, bardhe me gold.
   Permasat jane 70 me 40 cm.

 2. 02

  by Turabi Gerbi

  Desha të porosis nga kjo letra murale desha te di c’fare ngjyrash dispononi dhe c’fare përmasash ka?

  • by Elis

   Pershendetje, kemi ngjyre te bardhe, gold, gri, te zeze, bardhe me gold.
   Permasat jane 70 me 40 cm.

Shihni postimet e Instagram-it

  No access token

Main Menu

L170.00L350.00 (-51%)

Add to Cart