AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Libri i vogël i shëndetit – Dr. Michael Spira

$ 7.92

In stock

SKU: 677 Category: Tag:

Sa e vlerësoni shëndetin tuaj?

Shëndeti i mirë është baza për një jetë të gjatë dhe të kënaqshme. Dhe lajmi i mirë është se mund të jeni të shëndetshëm për një kohë më të gjatë, nëse ndiqni disa hapa të thjeshtë.

Duke marrë nga përvoja mjekësore prej dekadash dhe nga këshillimi i mijëra pacientëve në klinikën e tij në qendër të Londrës, Dr. Michael Spira bashkon dhjetëra këshilla që mund të zbatohen lehtësisht, në këtë libër të qartë dhe të përmbledhur. Midis informacioneve të shumta, do të zbuloni:

  • Kur kolesteroli i lartë mund të tregojë shëndet të mire
  • Të vërtetën rreth ëmbëlsuesve artificialë dhe mite të tjera urbane
  • Nëse duhet të bëni vërtetë 10,000 hapa çdo ditë
  • Si të ulni rrezikun e sëmundjeve dhe atakut në zemër
  • Përse gërhitja nuk është vetëm një zhurmë e bezdisshme
  • Nëse duhet të përdorni suplemente

Kontrolle shëndetësore që mund t’i bëni vetë

Be the first to review “Libri i vogël i shëndetit – Dr. Michael Spira”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu