20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Llampë Nate Night Light

L1,950.00

In stock

Llampë nate rrotulluese me dritë LED. Reflekton si një qiell në tavanin e dhomes.Me forma yjesh edhe hënë.Funksionon me bateri edhe përfshin kabull USB.

Compare

L1,950.00

Përshkrim

Llampë Nate Night Light

Lejoni fëmijet të hynë në një botë magjike para së të flenë gjumë! I shtoni dhomes së tyre këte llampë nate që do u mundësojë padiskutim momente relaksi edhe një gjumë të qetë edhe të ëmbël! Fëmijet tuaj e meritojnë këte dhuratë!

 

Reviews (0)

Be the first to review “Llampë Nate Night Light”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

NIGHT LIGHT Për një gjumë sa më të mirë dhe të qetë për fëmijët tuaj

Llampë Nate Night Light

L1,950.00

Add to Cart