AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Llastiqe Per Stervitje

$ 31.24$ 62.48 (-50%)

In stock

SUPER OFERTE
5 llastiqe per vetem 2890 leke

Nje nga markat me te mira te llastiqeve per te bere ushtrime ne shtepi!

Me nivel force te ndryshme, nga me e lehta tek me e veshtira!

Boll me justifikime, porositi tani dhe fillo stervitu ne
shtepi!

SUPER OFERTE
5 llastiqe per vetem 2890 leke

Nje nga markat me te mira te llastiqeve per te bere ushtrime ne shtepi!

Me nivel force te ndryshme, nga me e lehta tek me e veshtira!

Boll me justifikime, porositi tani dhe fillo stervitu ne
shtepi!

Be the first to review “Llastiqe Per Stervitje”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu