20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Makine Qepese Dore Handy Stitch

L1,490.00

In stock

Makine qepse dore Handy Stitch 😍
Eshte e mrekullueshme per per riparime ose pune te shpejta 🤩
🛍 Per vetem 1490 Leke
🔸️ Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
🔸️Makinen praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, ndreqja e nje xhepi te grisur etj…
Mund te beni me te lehte qepjen tuak te zakonshme dhe modelin e qepjes qe ju pelqen
Funksionon me 4 bateri te zakonshme.

Compare

L1,490.00

Përshkrim

Makine qepse dore Handy Stitch 😍
Eshte e mrekullueshme per per riparime ose pune te shpejta 🤩
🛍 Per vetem 1490 Leke
🔸️ Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
🔸️Makinen praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, ndreqja e nje xhepi te grisur etj…
Mund te beni me te lehte qepjen tuak te zakonshme dhe modelin e qepjes qe ju pelqen
Funksionon me 4 bateri te zakonshme.

Reviews (0)

Be the first to review “Makine Qepese Dore Handy Stitch”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Makine Qepese Dore Handy Stitch

L1,490.00

Add to Cart